Dřevěné konstrukce

Dřevěné konstrukce

Krov patří mezi nosné tesařské konstrukce střechy. Účelem krovu a tedy dřevěné konstrukce, je nést střešní krytinu, například střešní tašky nebo lepenku, a přenášet zatížení vznikající sněhem, větrem a vlastní tíhou na nosné stěny stavby.

Požadavky na tesařské konstrukce

Provedení krovu závisí na především na velikosti stavby, rozpětí, sklonu a tvaru střechy, účelu využití budovy a prostředí pro vhodný typ tesařské dřevěné konstrukce. Krov zatěžuje podpůrnou dřevěnou konstrukci ve svislém směru. Šikmé tlaky se proto zachycují prostřednictvím vodorovných příčných prvků (vazných trámů, kleštin a táhel).

Nabízíme montáž tesařské konstrukce střech a další tesařské práce. Naši odborníci vám díky svým dlouholetým zkušenostem z oboru rekonstrukce střech rádi poradí nejen ohledně tesařské konstrukce.

Další tesařské konstrukce

  • pergoly a altány
  • přístřešky, garážová stání
  • zahradní domky
  • dřevěné stropy a podlahy
  • hoblování a zdobení hranolů
  • palubkování podhledů a místností

Dle Vašich představ Vám zrealizujeme pergolu, altán či zahradní domek. Vyžíváme kvalitní dřevo a také kvalitní barvy převážně XYLADECOR, který poskytuje velké množství odstínů a kombinací barev.

Pro zpříjemnění interiérů jsme schopni vybudovat dřevěné podlahy a stropy. Máme zkušenosti i s kompletní výstavbou podkroví za využití pohledových trámů a palubek.

Dalším odvětvím realizací je konstrukce teras a zimních zahrad.


Copyright © 2011 - C-krov s r.o. , webdesing a tvorba webových stránek Quatrocom.cz