Pokrývačské a zámečnické práce

Pokrývačské a zámečnické práce

Patříme mezi odborníky na řemeslné práce spojené se střešní krytinou a touto činností. Provádíme kvalitní tesařské, klempířské, pokrývačské a zámečnické práce. Jsme schopni pro Vás připravit návrh a výrobu samotných konstrukcí. Pomocí kvalitních přípravků Vám provedeme i povrchové úpravy střech.

Tesařské práce

Základním předpokladem pro správně a kompletně realizovanou střešní krytinu je několik důležitých úkonů, které samozřejmě naše firma bravurně ovládá. Hlavním prvkem střechy je důkladné, precizní a přesné položení střešních krovů, dle zadaných dokumentací. Tesařské práce, proto odvádíme s největší pečlivostí a odborností, při kterých dbáme především na správné rozmístění spojovacích prostředků nebo prostorové ztužení konstrukce.

Klempířské práce

Následné klempířské práce zajistí pro Váš rodinný domek vhodný odvod dešťové vody, nezatékání do stavby, zabránění provlhčení zdiva a následný vznik plísní. Naši profesionálové používají dva osvědčené materiály: plech ocelový pozinkovaný a pozinkovaný povrchově upravený plastem, nebo měděný plech, který Vám přináší větší kvalitu, ale samozřejmě také vyšší cenu.

Pokrývačské a zámečnické práce

Finální pokrývačské práce slouží k položení střešní krytiny vhodného materiálu a barvy tak, aby Váš dům ladil s okolím. Naše nabídka pokrývačského materiálu je opravdu bohatá. Pokud budete mít zájem do dřevěné konstrukce střechy zakomponovat i ocelové a zámečnické prvky, rádi Vám nabídneme naše profesionální zámečnické práce. Ty přispějí především ke zpevnění a lepší stabilitě celé dřevěné konstrukce.

Dále provádíme též sádrokartonářské práce, montáž střešních oken a zabýváme se i kompletními realizacemi půdních vestaveb.


Copyright © 2011 - C-krov s r.o. , webdesing a tvorba webových stránek Quatrocom.cz